szerda 05 augusztus 2015

Az ATM-et átmeneti ideig nem lehet megközelíteni

be 05 aug : 09:35  Beküldte admin  Kategória: Kiemelt hír
Tisztelt Lakosság!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy a kiemelt fontosságú TIOP 2.2.6-12/1B-2013-0027 kódszámú pályázat kapcsán, a kivitelezési munkálatok miatt 2015. augusztus 10-től az ATM-et átmeneti ideig nem lehet megközelíteni. Az új bejárat elkészülte után a bank automata újra megközelíthetővé válik.

A kellemetlenség miatt szíves elnézésüket kérjük!
szerda 29 július 2015

Tájékoztatás vízellátás szüneteléséről

csütörtök 28 november 2013

TÁJÉKOZTATÁS ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS A HATÁRON ÁTNYÚLÓ EGÉSZSÉGÜGYI ELLÁTÁSOKKAL KAPCSOLATBAN

csütörtök 22 október 2015

Pályázati felhívás

be 22 okt : 12:08  Beküldte admin  Kategória: Kiemelt hír
kedd 04 augusztus 2015

Pénztár nyitvatartás

be 04 aug : 13:39  Beküldte admin  Kategória: Általános hír
Tájékoztatás!

A PÉNZTÁR
2015.augusztus 8-án
(szombaton)

ZÁRVA TART.
szerda 15 július 2015

kedd 23 június 2015

Munkaszüneti nap

be 23 jún : 08:40  Beküldte admin  Kategória: Egyéb
szerda 13 május 2015

Meghívó Ápolók Napjára

be 13 máj : 13:10  Beküldte admin  Kategória: Kiemelt hír
csütörtök 09 április 2015

Tájékoztatás szakrendelések költözéséről

A kórházban elkezdődött építkezés miatt átmeneti időre máshová költöznek egyes szakrendeléseink, ezzel kapcsolatosan a következő tájékoztatást adjuk:

A TIOP 2.2.6 projekt építészeti kivitelezéséhez kapcsolódóan szükségessé vált a Sebészeti Tömb átalakítással érintett földszinti területének mielőbbi kiürítése és a kivitelezőnek munkaterületként történő átadása. Ebből adódóan több kooperációt tartottunk, illetve az érintett szervezeti egységekkel leegyeztettük a legjobb megoldást az átmeneti időszak minél zökkenőmentesebbé tétele érdekében.

A kialakított költözések az alábbiak szerint történnek:

2015.04.10.

A sebészeti szakrendelés egy napra (04.10. péntek) felköltözik az osztályos kezelőbe (sebészeti tömb II. emelet).

2015.04.13.

A sebészeti szakrendelés a Gyermekosztály földszintjén lévő régi bőrgyógyászati szakrendelés helyén rendel.

Az urológiai szakrendelés a volt bőrgyógyászati szakrendelő másik helyiségében rendel. A cisztoszkópos vizsgáló szintén a volt bőrgyógyászati szakrendelés helyiségébe kerül.

Az ortopédiai szakrendelés átköltözik az urológia helyére (Gyermekosztály emelet).

A traumatológiai szakrendelés és a gipszelő a Sebészeti tömb II. emeleti szeptikus részlegén kap helyet.

2015. április 10-től ügyeleti időben a sebészeti és traumatológiai betegek ellátása a II. emeleten történik.

Jászberényi Szent Erzsébet Kórház menedzsmentje

Dr. Eperjessy Júlia Mária gyászjelentés

be 09 ápr : 09:22  Beküldte admin  Kategória: Általános hír
Oldal:  1 [2] 3 4 5