szerda 05 augusztus 2015

Az ATM-et átmeneti ideig nem lehet megközelíteni

be 05 aug : 09:35  Beküldte admin  Kategória: Kiemelt hír
Tisztelt Lakosság!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy a kiemelt fontosságú TIOP 2.2.6-12/1B-2013-0027 kódszámú pályázat kapcsán, a kivitelezési munkálatok miatt 2015. augusztus 10-től az ATM-et átmeneti ideig nem lehet megközelíteni. Az új bejárat elkészülte után a bank automata újra megközelíthetővé válik.

A kellemetlenség miatt szíves elnézésüket kérjük!
szerda 29 július 2015

Tájékoztatás vízellátás szüneteléséről

csütörtök 28 november 2013

TÁJÉKOZTATÁS ÉS SEGÍTSÉGNYÚJTÁS A HATÁRON ÁTNYÚLÓ EGÉSZSÉGÜGYI ELLÁTÁSOKKAL KAPCSOLATBAN

csütörtök 21 november 2019

Köszönetnyilvánítás

Ezúton szeretnék köszönetet nyilvánítani mindazoknak a dolgozóknak, akik munkájukkal hozzájárultak, vagy bármilyen módon segítették és támogatták a 2019. november 16-án megrendezésre került Erzsébet-napi Tudományos Ülés és VI. Erzsébet Bál létrejöttét, sikerét.

Külön köszönetemet fejezem ki a szervezőknek, valamint szponzorainknak, akik támogatásukkal hozzájárultak ahhoz, hogy a hagyományosan megrendezésre kerülő eseményeket méltó módon megszervezhettük, lebonyolíthattuk:

220 Volt.hu Webáruház, Andosa Market Kft., Autoelektro Kft, BARAKK-Stúdio Kereskedelmi Kft., Bathó Károly, Batta Bizományi, Bánföldi Józsefné, Berlin-Chemie/A. Menarini Kft., Bolyós Attila, boommédia Kft., Borbás Zsolt, CO-OP Star Kereskedelmi Zrt., Corvina Patika, Czigány Anikó, Csomor Csilla és Várkonyi András, Csomor Imre, Darázs István, Darázs Keverő Kft., Dr. Badari Ágnes, Dr. Besenyi Orsolya, Dr. Dallos László, Dr. Ócsai Antal, Dr. Törőcsik Béla, Ergoline Beauty Szolárium, Farkas Dezső, Fenyvesi Beatrix, Gajdos Attiláné, Hartmann-Rico Hungária Kft., Innonen Kft., Jász Múzeum, Jászapáti 2000 Mezőgazdasági Zrt., Jászapáti Város Önkormányzata, Jász-Ékszer Bt., Jászfényszaru Város Önkormányzata, Jászkerület Kulturális és Művészeti Közhasznú Nonprofit Kft., Jász-Sütőház Kft., Kovács István, Kovács Róbert, Kreszács Ottóné, Kucza Edit, Kuti Mihály, Lantos Kft., Linanik Elegance, Metálplaszt Kft., MOK Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Területi Szervezete, Molnár Anna és a Lehel-Melody TSE táncosai, Molnár-Virág Kft., Naszálytej Zrt., Numil Kft., OKÉ Divat Eger, Oziris Kft., Richter Gedeon Nyrt., Sebestyén László, Securus Hungary Zrt., Simon Ferenc, Szalka Éva, Szatmári Kft., TÉBA Tüzép, T-Matic Kft., Tóalmási Húscsarnok, UniCorp Biotech Kft., Velki Andrea, Y-Food Kft.

Dr. Sinkó-Káli Róbert

s.k.
hétfő 11 november 2019

Véradók napja

szerda 06 november 2019

Dr. Gáll János, 2019. október 31-én Batthányi-Strattman László-díjban részesült

Dr. Gáll János belgyógyász-gasztroenterológus, a Jászberényi Szent Erzsébet Kórház Gasztroenterológiájának osztályvezető főorvosa, szakmai munkája, a betegellátás során elért kimagasló tevékenysége elismeréseként, 2019. október 31-én Batthányi-Strattman László-díjban részesült.

péntek 21 június 2019

Séta a SzüléSzületéS minőségéért

be 21 jún : 14:28  Beküldte admin  Kategória: Kiemelt hír
kedd 09 április 2019