csütörtök 19 március 2020

Tájékoztatás újabb intézkedések kapcsán

be 19 márc : 08:03  Beküldte admin  Kategória: Kiemelt hír
szerda 18 március 2020

Új koronavírus (COVID-19) tájékoztatás otthonában való járványügyi megfigyelésről

be 18 márc : 07:55  Beküldte admin  Kategória: Kiemelt hír
kedd 17 március 2020

Tájékoztatás tervezett egészségügyi ellátások korlátozásáról

be 17 márc : 08:30  Beküldte admin  Kategória: Kiemelt hír
hétfő 16 március 2020

Beutalások korlátozásának ismételt kérése

be 16 márc : 13:36  Beküldte admin  Kategória: Kiemelt hír
csütörtök 05 március 2020

Koronavírus tudnivalók

be 05 márc : 13:03  Beküldte admin  Kategória: Kiemelt hír
kedd 04 február 2020

Betegtájékoztató látogatási tilalom elrendeléséről

be 04 febr : 09:04  Beküldte admin  Kategória: Kiemelt hír

Adományátadások

be 04 febr : 08:40  Beküldte admin  Kategória: Kiemelt hír
csütörtök 30 január 2020

Betegtájékoztató a Wuhani koronavírusról

be 30 jan : 08:39  Beküldte admin  Kategória: Kiemelt hír
csütörtök 21 november 2019

Köszönetnyilvánítás

Ezúton szeretnék köszönetet nyilvánítani mindazoknak a dolgozóknak, akik munkájukkal hozzájárultak, vagy bármilyen módon segítették és támogatták a 2019. november 16-án megrendezésre került Erzsébet-napi Tudományos Ülés és VI. Erzsébet Bál létrejöttét, sikerét.

Külön köszönetemet fejezem ki a szervezőknek, valamint szponzorainknak, akik támogatásukkal hozzájárultak ahhoz, hogy a hagyományosan megrendezésre kerülő eseményeket méltó módon megszervezhettük, lebonyolíthattuk:

220 Volt.hu Webáruház, Andosa Market Kft., Autoelektro Kft, BARAKK-Stúdio Kereskedelmi Kft., Bathó Károly, Batta Bizományi, Bánföldi Józsefné, Berlin-Chemie/A. Menarini Kft., Bolyós Attila, boommédia Kft., Borbás Zsolt, CO-OP Star Kereskedelmi Zrt., Corvina Patika, Czigány Anikó, Csomor Csilla és Várkonyi András, Csomor Imre, Darázs István, Darázs Keverő Kft., Dr. Badari Ágnes, Dr. Besenyi Orsolya, Dr. Dallos László, Dr. Ócsai Antal, Dr. Törőcsik Béla, Ergoline Beauty Szolárium, Farkas Dezső, Fenyvesi Beatrix, Gajdos Attiláné, Hartmann-Rico Hungária Kft., Innonen Kft., Jász Múzeum, Jászapáti 2000 Mezőgazdasági Zrt., Jászapáti Város Önkormányzata, Jász-Ékszer Bt., Jászfényszaru Város Önkormányzata, Jászkerület Kulturális és Művészeti Közhasznú Nonprofit Kft., Jász-Sütőház Kft., Kovács István, Kovács Róbert, Kreszács Ottóné, Kucza Edit, Kuti Mihály, Lantos Kft., Linanik Elegance, Metálplaszt Kft., MOK Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Területi Szervezete, Molnár Anna és a Lehel-Melody TSE táncosai, Molnár-Virág Kft., Naszálytej Zrt., Numil Kft., OKÉ Divat Eger, Oziris Kft., Richter Gedeon Nyrt., Sebestyén László, Securus Hungary Zrt., Simon Ferenc, Szalka Éva, Szatmári Kft., TÉBA Tüzép, T-Matic Kft., Tóalmási Húscsarnok, UniCorp Biotech Kft., Velki Andrea, Y-Food Kft.

Dr. Sinkó-Káli Róbert

s.k.
Oldal:  1 2 [3] 4 5 6 7 8

© 2007 - 2020 Jászberényi Szent Erzsébet Kórház    Minden jog fenntartva. A weboldalakon található szövegek, képek, valamint ezek elrendezése szerzői jogvédelem és más vonatkozó törvények védelme alatt áll.    Fel ↑