péntek 18 január 2013

Közel 70 milliós konszolidációs támogatás

be 18 jan : 12:07  Beküldte admin  Kategória: Kiemelt hír

Berényi baba a megyei első

be 18 jan : 11:59  Beküldte admin  Kategória: Kiemelt hír

Szentmise a Szent Erzsébet Kórházban

be 18 jan : 11:46  Beküldte admin  Kategória: Kiemelt hír

Jászberényé az Év Szülészete

be 18 jan : 11:37  Beküldte admin  Kategória: Kiemelt hír

A kórházért dolgozik az alapítvány

be 18 jan : 10:38  Beküldte admin  Kategória: Kiemelt hír
szerda 02 január 2013

T-Systems Magyarország Zrt. között megkötött mobil telefon flotta

be 02 jan : 08:20  Beküldte admin  Kategória: Egyéb

Tisztelt Érintettek!

Tájékoztatásul közlöm, hogy a Szent Erzsébet Kórház Kft. valamint a T-Systems Magyarország Zrt. között megkötött mobil telefon flotta szolgáltatásra vonatkozó szerződés 2012. december 31.-én lejár. Kérek minden érintettet, hogy minél hamarabb, de legkésőbb 2013. január 4.-ig keresse fel a helyi T-Pont üzletet (5100 Jászberény, Zirzen Janka utca 9.), és válasszon egy saját igényeinek megfelelő új díjcsomagot. Kubinyi Annamária Ügyfélszolgálati vezető készségesen áll az Önök rendelkezésére.

Dr. Csiki Zoltán
Ügyvezető
szerda 12 december 2012

Tisztelt Betegeink!

be 12 dec : 11:17  Beküldte admin  Kategória: Egyéb
2012. január 01.-jétől az 1999. évi XLII. a nemdohányzók védelméről és a dohánytermékek fogyasztásának, forgalmazásának egyes szabályairól szóló törvény értelmében TILOS dohányozni az intézmény egész területén, beleértve a nyitott tereket is!
Felhívjuk a Tisztelt Betegeink figyelmét, hogy a dohányzással összefüggő tilalmak, korlátozások megsértése esetén bírság kiszabására kerül sor. Az eljáró hatóság a törvénysértőt 30 000 Ft-ig terjedő helyszínen kiszabott egészségvédelmi bírsággal sújtja.
Kérjük fentiek szigorú betartását! Intézményünk e tekintetben senkiért nem vállal anyagi felelősséget.

A Kórház vezetősége

A Szent Erzsébet Kórház Nonprofit Közhasznú Kft. 2012. évi, módosításokkal egységes szerkezetben elkészített közbeszerzési terve.

be 12 dec : 11:16  Beküldte admin  Kategória: Egyéb

Általános egyszerű közbeszerzési eljárás ( kémiai reagensek és rendszeroldatok beszerzése )

be 12 dec : 11:03  Beküldte admin  Kategória: Egyéb
Oldal:  1 2 3 4 [5]