kedd 09 április 2019

be 13 máj : 13:10  Beküldte admin  Kategória: Kiemelt hír
csütörtök 09 április 2015

Tájékoztatás szakrendelések költözéséről

A kórházban elkezdődött építkezés miatt átmeneti időre máshová költöznek egyes szakrendeléseink, ezzel kapcsolatosan a következő tájékoztatást adjuk:

A TIOP 2.2.6 projekt építészeti kivitelezéséhez kapcsolódóan szükségessé vált a Sebészeti Tömb átalakítással érintett földszinti területének mielőbbi kiürítése és a kivitelezőnek munkaterületként történő átadása. Ebből adódóan több kooperációt tartottunk, illetve az érintett szervezeti egységekkel leegyeztettük a legjobb megoldást az átmeneti időszak minél zökkenőmentesebbé tétele érdekében.

A kialakított költözések az alábbiak szerint történnek:

2015.04.10.

A sebészeti szakrendelés egy napra (04.10. péntek) felköltözik az osztályos kezelőbe (sebészeti tömb II. emelet).

2015.04.13.

A sebészeti szakrendelés a Gyermekosztály földszintjén lévő régi bőrgyógyászati szakrendelés helyén rendel.

Az urológiai szakrendelés a volt bőrgyógyászati szakrendelő másik helyiségében rendel. A cisztoszkópos vizsgáló szintén a volt bőrgyógyászati szakrendelés helyiségébe kerül.

Az ortopédiai szakrendelés átköltözik az urológia helyére (Gyermekosztály emelet).

A traumatológiai szakrendelés és a gipszelő a Sebészeti tömb II. emeleti szeptikus részlegén kap helyet.

2015. április 10-től ügyeleti időben a sebészeti és traumatológiai betegek ellátása a II. emeleten történik.

Jászberényi Szent Erzsébet Kórház menedzsmentje

Dr. Eperjessy Júlia Mária gyászjelentés

be 09 ápr : 09:22  Beküldte admin  Kategória: Általános hír
kedd 10 március 2015

Tájékoztatás ATM automata megközelítéséről

be 10 márc : 09:26  Beküldte admin  Kategória: Kiemelt hír
Ezúton értesítjük Kedves Betegeinket, hogy a kórházunkban folyó építési munkálatok miatt március 10-től várhatóan szeptember 30-ig az ATM automata a kórház udvara felől éjjel-nappal megközelíthető.

Oldal:  1 2 3 4 5 [6] 7 8 9

Egyéni oltás időpontfoglalás

© 2007 - 2021 Jászberényi Szent Erzsébet Kórház    Minden jog fenntartva. A weboldalakon található szövegek, képek, valamint ezek elrendezése szerzői jogvédelem és más vonatkozó törvények védelme alatt áll.    Fel ↑