Tisztelt Betegeink!

be 12 dec : 11:17  Beküldte admin  Kategória: Egyéb
2012. január 01.-jétől az 1999. évi XLII. a nemdohányzók védelméről és a dohánytermékek fogyasztásának, forgalmazásának egyes szabályairól szóló törvény értelmében TILOS dohányozni az intézmény egész területén, beleértve a nyitott tereket is!
Felhívjuk a Tisztelt Betegeink figyelmét, hogy a dohányzással összefüggő tilalmak, korlátozások megsértése esetén bírság kiszabására kerül sor. Az eljáró hatóság a törvénysértőt 30 000 Ft-ig terjedő helyszínen kiszabott egészségvédelmi bírsággal sújtja.
Kérjük fentiek szigorú betartását! Intézményünk e tekintetben senkiért nem vállal anyagi felelősséget.

A Kórház vezetősége

© 2007 - 2022 Jászberényi Szent Erzsébet Kórház    Minden jog fenntartva. A weboldalakon található szövegek, képek, valamint ezek elrendezése szerzői jogvédelem és más vonatkozó törvények védelme alatt áll.    Fel ↑