T-Systems Magyarország Zrt. között megkötött mobil telefon flotta

be 02 jan : 08:20  Beküldte admin  Kategória: Egyéb

Tisztelt Érintettek!

Tájékoztatásul közlöm, hogy a Szent Erzsébet Kórház Kft. valamint a T-Systems Magyarország Zrt. között megkötött mobil telefon flotta szolgáltatásra vonatkozó szerződés 2012. december 31.-én lejár. Kérek minden érintettet, hogy minél hamarabb, de legkésőbb 2013. január 4.-ig keresse fel a helyi T-Pont üzletet (5100 Jászberény, Zirzen Janka utca 9.), és válasszon egy saját igényeinek megfelelő új díjcsomagot. Kubinyi Annamária Ügyfélszolgálati vezető készségesen áll az Önök rendelkezésére.

Dr. Csiki Zoltán
Ügyvezető

© 2007 - 2022 Jászberényi Szent Erzsébet Kórház    Minden jog fenntartva. A weboldalakon található szövegek, képek, valamint ezek elrendezése szerzői jogvédelem és más vonatkozó törvények védelme alatt áll.    Fel ↑