Diagnosztikai Tömb építése a TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0027 pályázat keretében

be 05 márc : 11:20  Beküldte admin  Kategória: Kiemelt hír
Örömmel tájékoztatjuk Kedves Betegeinket és Munkatársainkat, hogy a TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0027 pályázat keretein belül az új diagnosztikus tömb építése 2015.03.02-án elindult. Az építkezés során felmerülő nehézségek miatt (hangzavar, korlátozások, esetleges rendelési helyszínek módosulása) kérjük szíves megértésüket, türelmüket. Mivel az építkezés előrehaladtával több ütemben várhatóak változások a kórházi rendben, kérjük figyeljék honlapunkat, a helyi sajtót és az elektronikus médiát.
Fontos közlemény, hogy a sebészeti tömb földszintjén lévő régi gyalogos főbejáratunk megszűnik, helyette a régi bejáratunkon lehet a gyalogos forgalmat bonyolítani.

Megértésüket megköszönve, maradok tisztelettel:
Dr. Csiki Zoltán

© 2007 - 2021 Jászberényi Szent Erzsébet Kórház    Minden jog fenntartva. A weboldalakon található szövegek, képek, valamint ezek elrendezése szerzői jogvédelem és más vonatkozó törvények védelme alatt áll.    Fel ↑