Tájékoztatás szakrendelések költözéséről

A kórházban elkezdődött építkezés miatt átmeneti időre máshová költöznek egyes szakrendeléseink, ezzel kapcsolatosan a következő tájékoztatást adjuk:

A TIOP 2.2.6 projekt építészeti kivitelezéséhez kapcsolódóan szükségessé vált a Sebészeti Tömb átalakítással érintett földszinti területének mielőbbi kiürítése és a kivitelezőnek munkaterületként történő átadása. Ebből adódóan több kooperációt tartottunk, illetve az érintett szervezeti egységekkel leegyeztettük a legjobb megoldást az átmeneti időszak minél zökkenőmentesebbé tétele érdekében.

A kialakított költözések az alábbiak szerint történnek:

2015.04.10.

A sebészeti szakrendelés egy napra (04.10. péntek) felköltözik az osztályos kezelőbe (sebészeti tömb II. emelet).

2015.04.13.

A sebészeti szakrendelés a Gyermekosztály földszintjén lévő régi bőrgyógyászati szakrendelés helyén rendel.

Az urológiai szakrendelés a volt bőrgyógyászati szakrendelő másik helyiségében rendel. A cisztoszkópos vizsgáló szintén a volt bőrgyógyászati szakrendelés helyiségébe kerül.

Az ortopédiai szakrendelés átköltözik az urológia helyére (Gyermekosztály emelet).

A traumatológiai szakrendelés és a gipszelő a Sebészeti tömb II. emeleti szeptikus részlegén kap helyet.

2015. április 10-től ügyeleti időben a sebészeti és traumatológiai betegek ellátása a II. emeleten történik.

Jászberényi Szent Erzsébet Kórház menedzsmentje

© 2007 - 2021 Jászberényi Szent Erzsébet Kórház    Minden jog fenntartva. A weboldalakon található szövegek, képek, valamint ezek elrendezése szerzői jogvédelem és más vonatkozó törvények védelme alatt áll.    Fel ↑